Algemene Vergadering 2022 vindt plaats op 7 september

De Algemene Ledenvergadering van Vereniging VSE vindt dit jaar op locatie plaats. Op woensdag 7 september van 19:00 uur tot 21:30 uur zijn alle leden uitgenodigd in Ermelo (Rehobothkerk, Dirk Staalweg 43). Alle leden ontvingen hierover een vooraankondiging.

In eerste instantie werd de vergadering gepland op 22 juni. Wegens een groot verkeersinfarct vanwege de boerenprotesten achtte het bestuur het niet verantwoord om de vergadering door te laten gaan. Daarom is de vergadering verplaatst naar 7 september.

De vergaderstukken, evenals verdere praktische informatie, zijn te vinden op de volgende webpagina. Hier kunnen leden zich ook aanmelden.
AV VSE 2022 – 7 september

Leden kunnen tijdens de vergadering kennis nemen van de toelichting op vergaderstukken. Ook kunnen leden hun stem uitbrengen. Per kerk kan slechts één keer gestemd worden.

Geplaatst in Geen categorie.